Každé líčení je individuální, ale jak to klasické líčení, tak například fotomakeup a v neposlední řadě i svatební líčení mají svá kritéria, dle kterých lze určit ceník líčení.

Klasické líčení

Chystáš se na oslavu, party nebo jen chceš vypadat dobře na rande? Není problém! U klasického líčení dbám na lehkost základu, potlačení nedostatků a naopak zvýraznění předností. Vždy lehce konturuji celý obličej včetně kontury nosu.

Denní líčení je opravdu pouze dokonale sjednocená pleť a lehké zvýraznění očí, rtů. Budeme se držet neutrálních odstínů.
V případě večerního líčení se můžeme více vyřádit na očích a rtech. Zvolíme výraznější barvy a přitvrdíme i na konturování, vše ale dle vaší preference.

Druh líčeníCena
Denní líčení1 000 Kč
Večerní líčení1 200 Kč
Hairstyling500 Kč

Foto makeup a hairstyling

Foto makeup je nástavba klasickému líčení. Je nutné počítat s výraznějším líčením a konturami. Proč? Na focení se používají výkonná světla, která pohlcují barvy. Z toho důvodu je potřeba líčení malinko výraznější v reálu, ale na fotografii poté bude vypadat přirozeně.

Variantu glam foto makeup vybereme v případě, že se budete fotografovat například na rodinnou fotku nebo těhotenskou. Abstraktní makeup vybereme pro fantasy focení, tematické, a tak podobně.

FotomakeupCena
Glam foto makeup1 500 Kč
Abstraktní makeup2 000 Kč
Hairstyling1 000 Kč

Svatební makeup a hairstyling

Nevěsta se musí cítit jako princezna, i z tohoto důvodu vždy doporučuji svatební zkoušku, na které budu já pro vás. Navrhnu vám líčení dle vašich preferencí a poté budeme společně dolaďovat. Nebojte se mi říci, že je na vás rtěnka moc růžová nebo stíny moc světlé. Vždy se snažím začít zlehka a poté případně ztmavovat dle vašeho přání. Na zkoušce je pro to prostor, na svatbě už poté „půjdeme na jistotu“.

To samé platí u hairstylingu. Vše záleží na vašem přání, já už poté se budu snažit alespoň splnit vaši představu.

Není problém nalíčit ve svatební den i vaši maminku, svědkyni nebo družičku. Berte ovšem na vědomí, že se jedná o váš den a líčení s hairstylingem zabere určitě 2 hodiny.

SvatbaCena
Vizážistické služby2 000 Kč
Hairstyling1 000 Kč
Zkouška před svatbou1 000 Kč
Další osobaCena
Líčení ve svatební den1 000 Kč
Hairstyling ve svatební den800 Kč

Chceš nezávazně poptat líčení?

Kontaktuj mě a já se ti ráda budu věnovat.