Každé líčení je individuální, ale jak to klasické líčení, tak například fotomakeup a v neposlední řadě i svatební líčení mají svá kritéria, dle kterých lze určit ceník líčení.

Klasické líčení

Chystáš se na oslavu, party nebo jen chceš vypadat dobře na rande? Není problém! U klasického líčení dbám na lehkost základu, potlačení nedostatků a naopak zvýraznění předností. Vždy lehce konturuji celý obličej včetně kontury nosu.

Denní líčení je opravdu pouze dokonale sjednocená pleť a lehké zvýraznění očí, rtů. Budeme se držet neutrálních odstínů.
V případě večerního líčení se můžeme více vyřádit na očích a rtech. Zvolíme výraznější barvy a přitvrdíme i na konturování, vše ale dle vaší preference.

Druh líčeníCena
Denní líčení700 Kč
Večerní líčení900 Kč
Hairstyling500 Kč

Foto makeup a hairstyling

Foto makeup je nástavba klasickému líčení. Je nutné počítat s výraznějším líčením a konturami. Proč? Na focení se používají výkonná světla, která pohlcují barvy. Z toho důvodu je potřeba líčení malinko výraznější v reálu, ale na fotografii poté bude vypadat přirozeně.

Variantu glam foto makeup vybereme v případě, že se budete fotografovat například na rodinnou fotku nebo těhotenskou. Abstraktní makeup vybereme pro fantasy focení, tematické, a tak podobně.

FotomakeupCena
Glam foto makeup1 000 Kč
Abstraktní makeup1 500 Kč
Hairstyling500 Kč

Svatební makeup a hairstyling

Nevěsta se musí cítit jako princezna, i z tohoto důvodu vždy doporučuji svatební zkoušku, na které budu já pro vás. Navrhnu vám líčení dle vašich preferencí a poté budeme společně dolaďovat. Nebojte se mi říci, že je na vás rtěnka moc růžová nebo stíny moc světlé. Vždy se snažím začít zlehka a poté případně ztmavovat dle vašeho přání. Na zkoušce je pro to prostor, na svatbě už poté „půjdeme na jistotu“.

To samé platí u hairstylingu. Vše záleží na vašem přání, já už poté se budu snažit alespoň splnit vaši představu.

Není problém nalíčit ve svatební den i vaši maminku, svědkyni nebo družičku. Berte ovšem na vědomí, že se jedná o váš den a líčení s hairstylingem zabere určitě 2 hodiny.

SvatbaCena
Vizážistické služby1 200 Kč
Hairstyling800 Kč
Zkouška před svatbou500 Kč
Další osobaCena
Líčení ve svatební den700 Kč
Hairstyling ve svatební den500 Kč

Chceš nezávazně poptat líčení?

Kontaktuj mě a já se ti ráda budu věnovat.